Stable (latest release) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Previous %1$s: %2$s
fr: Précédent %1$s&nbsp;: %2$s

en: &larr; Previous
fr: &larr; Précédent

en: Next %1$s: %2$s
fr: Suivant %1$s&nbsp;: %2$s

note: Description of the plugin/theme
en: Adds links to navigate to the next and previous posts when editing a post in the WordPress admin.
fr: Ajoute des liens pour naviguer vers l’article suivant ou précédent lorsqu'un article est modifié dans l’administration de WordPress.

en: Next &rarr;
fr: Suivant &rarr;
